• banner1
  • banner2
  • banner326

добредојде во нашата компанија

Dongguan Hedong Формовани Евтини пакување копродукции, Ltd  е лоцирана во Dongguan Исток индустриски парк. Тоа е одличен заштита пакување претпријатие животната средина со авто-изградена индустриски погон, професионални сув печат палета хартија, палети влажно прес-хартија, десен агол крос-сечење на парична казна хартија палети, пулпа обликување производи, заштита боење хартија палета на животната средина, хартија палети , целулоза маска маската маска маската маска и пулпа ракотворби. Евтини калапи, англиски име: украсениот пулпа пакување, се нарекува MPP, попозната како носител јајце. Компанијата има повеќе од 60 вработени, со површина од над 12.000 квадратни метри. 

 

Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!